Vi er Homey Media

vi er homey media

Marie Vagn-Hansen

Medstifter og Kreativ Chef

marie@homeymedia.dk

+45 60 61 12 39

Sebastian Sigurd Jørgensen

Medstifter og Digital Chef

Sebastian@homeymedia.dk

+45 41 11 15 81

Camilla Nielsen

Chief Operating Officer

Camilla@homeymedia.dk

+45 28 87 99 33

Andreas Rasmussen

Content Creator

Andreas@homeymedia.dk

+45 60 84 44 49

Sofia Korff

Content Creator

Sofia@homeymedia.dk

+45 31 65 61 56

 

Sarah Wejs

Marketingassistent

Sarah@homeymedia.dk

+45 31 40 02 80

Websitet anvender cookies.
Okay