fbpx

Vi er digitalt indfødte og har arbejdet benhårdt for at blive dygtige til det, vi laver.

Hos Homey Media har vi siden 2018

Hjulpet over
225 Virksomheder
med at få succes på de sociale medier.
Postet over
6000 opslag
på Facebook og Instagram
Produceret over
1000 Timers
video content
Opsat over
2000 Annoncer
på Meta, LinkedIn og TikTok
Mød Homey
NYTÆNKENDE

VI GØR EN FORSKEL

 

Vi brænder for at skabe relationer mellem organisationer og deres kunder. Vi forener jeres idéer og visioner med vores kompetencer inden for sociale medier og content produktion. Det resulterer i engagerende og æstetisk indhold, der med garanti gør en forskel for jeres online markedsføring.

MØD TEAMET

Vi er et ungt team, der har en kreativ og nytænkende tilgang til alle vores opgaver – det er sådan vi bedst muligt hjælper dig og din organisation med jeres kommunikation via sociale medier.

Sebastian Jørgensen

 

Partner, Head of Digital

sebastian@homeymedia.dk

+45 41 11 15 81

Mads Moch Larsen

 

Partner, Head of People & Strategy

mads@homeymedia.dk

+45 30 92 95 01

 

Mie Skovsgaard Andersen


Project Manager

mie@homeymedia.dk

+45 31 31 56 21

Amanda Ahlm

 

Content Creator

Amanda@homeymedia.dk

Alberte Kjærulff

 

Content Creator

Alberte@homeymedia.dk

 

Heidi Colina

 

Client Manager

Heidi@homeymedia.dk

Laura Skovsted

 

Content Creator

Laura@homeymedia.dk

Simone Bendix Andersen

 

Content Creator 

Simone@homeymedia.dk

Jeppe Fogsgaard

 

Content Creator

Jeppe.f@homeymedia.dk

Sofie Bundgaard

 

Project Manager & Paid Specialist

Sofie.b@homeymedia.dk

Line Schack

 

Content Creator 

Line@homeymedia.dk

Julie Schierling

 

Content Creator 

Julie@homeymedia.dk

Dem har vi hjulpet